Hizmet & Servislerimiz

Elektronik Kart Tamiri

Motor sürücülerden endüstriyel bilgisayarlara, güç kaynaklarına, kimya ve labaratuvar enstrümanlarına, medikal cihazlara varan servis skalamızla yüksek teknolojili elektronik kart ve cihazlarınızın tamirini güvenle yapıyoruz. 30 seneyi aşkın tecrübemize güveniyoruz.

Elektronik Kart Tasarımı

Prototip veya yüksek adetli ürün tasarım ve üretiminde beraber çalışacağınız çözüm ortağınız olabiliriz. Uluslararası standartlarda proje bazlı tasarım veya anahtar teslim ürün üretimi servislerini sağlıyoruz.

Teknik Destek

1982'den beri sektördeyiz. Bilgi birikimize güveniyoruz, ve problemlerinizin üstesinden gelmek için paylaşmaya hazırız. İnanıyoruz ki, bilgi paylaşıldıkça çoğalır.

Ücretsiz danışma hizmeti almak için lütfen arayın.

Makine Tuş Takımı Revizasyonları

Scheller, Dornier, KEBA, Suessen, Zinser gibi çeşitli marka tekstil makineleri, Siemens gibi çeşitli marka HMI paneller, laboratuvar cihazları ve farklı kontrol ünitelerinde kullanılan, çalışma problemleri çıkaran veya yenileme gerektiren tuş takımlarınıza hızlı ve sağlam çözümler üretiyoruz.

Endüstriyel Tamir Adımlarımız

 • Tanıma

  Bilgi birikimimiz ile cihazın çalışma mantığını kavrıyoruz.
 • Teşhis

  Son teknoloji profesyonel elektronik ölçüm cihazlarımız yardımı ve bilgi birikimimiz ile arızayı teşhis ediyoruz.
 • Tamir

  30 yılı aşkın tecrübemiz ve el becerimiz ile profesyonel bir şekilde, en gelişmiş tekniklerle tamir ediyoruz.
 • Garanti

  İşimize güveniyoruz ve tamir ettiğimiz ürünlere 2 ay garanti veriyoruz.

Farkımız

AHSA Elektronik, orta ve büyük çaplı birçok firmaya çözüm ortağı olmakta, 30 yılı aşkın tecrübesi ile sorunlara hızlı, verimli ve profesyonel çözümler üretmektedir.


İLETİŞİME GEÇİN

Bilgi Birikimi

Profesyonel cihaz tamiri, tamir edilen cihazın teknolojisini iyice tanımaktan geçer. Biz, 30 yılı aşkın bilgi birikimimize güveniyoruz. Enerji ve kalitemizi buradan alıyoruz.

Hızlı Çözümler

Zaman değerlidir, bunun farkındayız. Sizin kesintisiz üretiminiz, bizim için çok önemli. Terminlerinize sadık kalabilmeniz için, gerekirse 7/24 sizin için çalışıyoruz.

Profesyonellik

Biz farklıyız.

Asla, "arıza tespit cihazı" ve benzeri aletleri kullanmıyor, "ya şundadır ya bunda" ekolünden kendimizi beri tutuyoruz.

Kalite Prensibimiz

En son teknoloji cihazlarımızla, titizlik ve özen ile çalışıyoruz. Kendimizi sürekli gelişen teknolojiye adapte ediyoruz. Ucuza kaçmıyor, elimizden geleni ardımıza koymuyoruz.

Çünkü biliyoruz ki; "alet çalışır el övünür".